Čo si teda kúpiť a v čom vyraziť na večierok, aby ste nikoho neurazili, dobre vyzerali a možno aj niekoho očarili?  Stavte na flitre.  Všetko, čo sa poriadne blýska, čiže nielen vianočné gule, je túto sezónu absolútne  top. Ženská časť populácie zaodetá do flitrov sa stáva neprehliadnuteľnou a to nielen u mužskej časti, ale aj u prípadného kritického oka super kosti od vedľajšieho stola. Keďže sú flitre už samé o sebe výrazné, nechajme nech zažiaria. Ak máme flitrované šaty, nohavice, sako alebo sukňu, ostatné časti outfitu by mali zostať  jednoduché.

Pri trendy flitroch naozaj platí, čím menej, tým lepšie. Preto sa zameriame na kombinácie s klasickými kúskami, pleteninou, kožou alebo denimom a zabudneme na zvýraznenie celkového outfitu dramatickým makeupom a zložitým účesom. Áno, aj tie vykamienkované sandálky na obrovskej platforme zostávajú doma.

Čierne pančuchy a jednoduché čierne lodičky tzv. pointed heels, nám v kombinácii s flitrovanými šatami alebo sukňou krásne predĺžia nohy. Flitrované sako vynikne  s basic  tričkom a koženými skinny nohavicami.

A  ak sme siahli po flitrovaných nohaviciach, môžeme zvoliť napríklad kombináciu s pleteným oversize  svetrom alebo so základom šatníka - čo je, ako určite správne tipujete, blúzka a sako.

Šperky zredukujeme na minimum, úplne postačí jeden. Jeden náhrdelník alebo jeden výraznejší prsteň. Skvelou bodkou za celým outfitom sú masívnejšie, ale dizajnom jednoduché hodinky. Farebne najjednoduchšie kombinovateľné sú flitre vo farbách drahých kovov a čo sa týka veľkostí flitrov, máme na výber od najmenších, po veľkosti rybích šupín pre odvážne morské panny. :-)

Ak by ste sa náhodou necítili dobre v roli očarujúcej a trendy diskogule, ale predsa sa vám tie flitre páčia, neváhajte a skúste svoj outfit oživiť práve flitrovanými aplikáciami na oblečení alebo doplnkoch, napríklad na kabelke a topánkach.

PS: A milé moje, nech už dáte tú párty odeté v čomkoľvek, hlavne nezabudnite, že vo vysokých podpätkoch bude neskutočne sexi. :-)

Zdroj: http://pinterest.com, http://asos.com