Kamenné steny zdobí história, v podobe vojnových, baníckych  i remeselných artefaktov. Je príjemné, že v priestorov historickej budovy, je dnes miesto, kde sa stretávajú ľudia z Bystrice i z okolia.

Majestátnemu priestoru dominuje presklenená strecha, ktorá je jemne prekrytá dizajnovými plachtami. A vnútri doba moderná. Drevo, kov a sklo.

Nakoľko klubovňa, nemôžeme zabúdať na fanúšikov. Sú tu dresy i zapnutá televízia, ktorá ponúka prenosy športových programov.

Nájdete tu množstvo piva, ale i svoju tankovňu, ktorú tu má s kumštom varený Zlatý Bažant. Štamgasti môžu dokonca získať svoj vlastný, dizajnový pohár, kde mu prevádzka vygravíruje i jeho meno.

Vyhladli ste? Potešíte sa chutným jedlám, ktoré zasýtia každého chlapa. A tak trošku potešia i ženy, veď prečo by sa raz za čas nemohlo zhrešiť pri dobrom jedle a kvalitnom pive? Navyše, Klubovňa myslí aj na celiatikov, a obľúbený rezeň im pripraví i v bezlepkovej forme. Rovnako dostanete i bezlepkový chlieb. A absolútne bezlepkové je tu mäso, ktoré na vás “číha” takmer z každého stola. Kto by odolal?

FOTO: Ondrej Bobek pre Kávičkári.sk