Presne tak je to s odličovaním. Niekto ho berie ako rutinu a niekto má z neho priam rituál. Vďaka odličovaniu odstraňujeme z pleti nielen make-up, ale aj nečistoty bežného dňa a tiež produkty látkovej výmeny. Pokiaľ pleť dokonale vyčistíme, pripravíme ju tak na nasledujúcu starostlivosť, či už denný alebo nočným krémom, sérom. Účinné zložky z produktov určených na starostlivosť o pleť sa jednoducho vstrebajú do pokožky. Dôležitá je nielen technika, dôkladnosť a pravidelnosť odličovania, ale tiež výber odličovacích produktov.

Moderným a šetrným spôsobom odličovania je micelárna voda. Micelárna voda je čistá voda obohatená o mikroskopické sférické častice nazývané micely. Micely tvoria látky, ktoré sa svojim zložením blížia biológii kožných buniek, preto je táto voda veľmi jemná a šetrná k pokožke. Odlíči pleť v jednom kroku. Objaviteľom revolučnej technológie je spoločnosť LABORATOIRE BIODERMA, ktorá vďaka micelárnej vode spôsobila revolúciu v odličovaní. Ženy si micelárnu vodu zamilovali a vďaka nim sa na svete predá každé 3 sekundy jedna micelárna voda. Sensibio H2O micelárna voda ráno osvieži a večer odstráni aj vodeodolný make-up. Zanecháva pokožku čistú, zamatovo hebkú a upokojenú.                               

Bioderma odporúča na odličovanie najpredávanejšie tampóny BEL.

Vyskúšali ste už Sensibio H2O micelárnu vodu? Teraz ju môžete získať zadarmo v cestovnom balení. Stačí kliknúť na www.odlicovanie.sk, zaregistrovať sa a počkať si na balíček. Exkluzívne v lekárňach!


http://www.bioderma.com