A keďže jeseň je už v plnom prúde, módny svet sa pomaly pripravuje na nové trendy chladnejších dní. Na sezónu si PARFOIS pre nás pripravila neodolateľný farebný colourblocking a geometrické tvary, kvalitné materiály a kombinácie ich štruktúr s veľkou dávkou inšpirácie módou 60tych rokov. Nová kolekcia na jeseň a zimu 2014 je vytvorená v značnej miere pod vplyvom prehliadkových mól a vyznačuje sa eleganciou a nositeľnosťou na každú príležitosť.

Z farebnej škály na doplnkoch tvorcovia nešetrili atraktívnou červenou, ružovou a oranžovou a vytvorili kontrast s čiernou, modrou a šedou farbou.

Čo sa týka topánok, značka PARFOIS stavila na trendy dĺžku kotníkových čižmičiek, na ktorých prevládajú výrazné kovové aplikácie, výrazné štepovanie a ozdobné výrezy. Kabelky rôznych veľkostí majú síce jednoduchý tvar, ale šmrnc im dodáva výrazné zipsové a aktovkové zapínanie, doplnené retiazkami rôznych veľkostí v striebornej alebo zlatej farbe.

Bižutéria, ktorá je taktiež súčasťou novej kolekcie má punc výraznosti a dramatickosti, pričom vám neujde jej éterický šarm a precízne spracovanie. Nájdete tu náhrdelníky v etno a boho štýle, napríklad hrubé strieborné retiazky doplnené veľkými farebnými kvetmi alebo mixom príveskov rôznych tvarov. Svoje miesto tu majú aj stále trendy náhrdelníky s výraznými nápismi.

Eleganciu a divadelné témy zastupujú prstene a náušnice vo vždy luxusnej kombinácii zlata a perál. Kúsky v tejto kombinácii dávajú vyniknúť práve perlám, keďže dizajnéri neváhali použiť rôzne veľkosti a aj väčšie množstvo týchto skvostov. Taktiež vás určite zaujmú náramky jednoduchých tvarov, kde sú použité atraktívne odtiene zlatej, bielej a hnedej farby. Veľmi sofistikované a pritom použiteľné na denné nosenie sú náušnice a prstene v krásnej kráľovskej modrej, doplnené o výrazné kvety a drahé kamene.

A samozrejme nedá mi nespomenúť jednoduché zlaté a strieborné prstienky, ktoré ideálne dopĺňajú výraznosť ostatných kúskov bižutérie PARFOIS. Celú kolekciu PARFOIS na jeseň a zimu 2014 uzatvárajú trendy opasky, klobúky, hodinky a krásne šatky plné farebných a trendy vzorov.