Unikátny detský pop-up je koncipovaný zo slovenských a českých značiek tak, aby bol ideálnym miestom na nákupy darčekov pre malých lapajov a lapajky. Z ponuky odevov nesmú chýbať tričká a body značky Mile, úplne nová kolekcia vznikla aj v spolupráci so značkou Slovakiagift. 

Handmade by Lilien prináša ručne háčkované hračky z merino vlny, plnené vankúšovou náplňou, nafukovacie hračky českej značky Fatra od dizajnérky Libuše Niklovej prinášajú zase pôvodný dizajn zo 70-tych rokov, ktorý patrí k ikonám českého dizajnu. 

Kapsula ponúka aj prírodnú kozmetiku VONAI, rozšírujúcu svoje portfólio o baby mydlo a balzam, ilustrácie na stenu sú od slovenských ilustrátorov, akými sú Daniela Olejníková, Mária Neradová, Petra Hilbert, Edita Sliacka či Juraj Balogh. 

Populárny pop-up koncept prinesie aj výber najzaujímavejších detských knižiek z 82 book&design shopu, slovenský dizajnérsky detský nábytok značky villo.in a od decembra ešte pribudne špeciálne pre Kapsulu robená detská verzia populárnych mikín značky Bratiska!

Drobnosti akými sú dizajnový baliaci papier, detské ilustrované pohľadnice a štítky na darčeky, či vianočné lízatká sú už iba pomyslenými čerešničkami na dizajnovej torte, ktorú pripravila Kapsula deťom a ich rodičom. Nakupovať môžete na ŠAFKU od 20. novembra a garantujeme vám, že sa oplatí tam zájsť. 

https://www.facebook.com/Kapsula.popupstudio?fref=photo