Mnohé celebrity prepadol trend farebných vlasov: Kate Perry, Kelly Osbourne, Lady Gaga, Pink nás motivujú k tomu, aby sme zabudli na to, že jedinou farebnou extravaganciou pre vlasy môže byť červený odtieň prípadne blonďavé ombreee.

Modrá, fialová, žltá alebo zelená už nie sú na vlasoch ničím "výnimočným" a nedostupným. Nemusíte byť popová speváčka, herečka alebo majiteľka tetovacieho štúdia, aby ste si takúto extravaganciu mohli dovoliť aj vy, či už len na jednu príležitosť.

V prípade, že sa rozhodnete pre radikálnu zmenu a dáte si vlasy zafarbiť permanentne na fialovo, modro, zeleno alebo na inú farbu dúhy, majte na pamäti, že nie za každých okolností sa  takáto zmena stretne s pochopením a nadšením okolia. Mali by ste vedieť odhadnúť, čo si môžete dovoliť a nešokovať povedzme svojho šéfa alebo šéfku.

Nie každý kaderník vám niečo podobné bude ochotný a schopný vykúzliť. Lepšie je nájsť špecialistu – koloristu, ktorý sa farbami zaoberá a farebný účes vám správne pripraví a namieša na mieru. Myslieť si, že to zvládnete aj sama, lebo včera ste v drogérii videli výbornú farbu, sa naozaj nevypláca, a môže to skončiť úplnou katastrofou. Toto nie je ako dofarbovanie odrastených korienkov, tak sa zverte určite do rúk odborníkom.

Zdroj foto: http://www.hji.co.uk/