Tím, ktorý stojí za týmto jedinečným start-up projektom, nemôže bez kávy žiť a tak sa rozhodli uľahčiť jej každodennú konzumáciu. Rozhodli sa venovať tento výnimočný produkt tým, o ktorých sa veľa nehovorí - kozám. A tak vznikla GOAT STORY. Tento príbeh bol pretvorený do unikátneho pohára na kávu, ktorý svojim tvarom pripomína kozí roh, avšak je taktiež ergonomický a umožňuje vypiť váš obľúbený nápoj do poslednej kvapky.

Goat mug prichádza navyše s dvoma popruhmi. Kratší popruh pasuje na zápästie, avšak môžete ho jednoducho pripnúť na ruksak, tašku či kabelku. Dlhší je možné si štýlovo prevesiť cez rameno. Vďaka tomu môžete používať svoje ruky ľubovoľne a zároveň mať pohár teplej kávy stále pri sebe. GOAT STORY pohár na kávu  je možné postaviť na rovný povrch v okamihu.

Jednoducho odstráňte snímateľný úchyt obráťte ho hore nohami a poslúži vám ako stojan pre Goat mug. GOAT STORY pohár na kávu je vyrobený zo 100% ekologických materiálov a je možné ho kompletne recyklovať Je BPA FREE a vhodný do umývačky riadov. Vašu kávu udrží teplú minimálne 2 hodiny.

Goat mug pohár na kávu pod značkou GOAT STORY vám nielen uľahčí život, ale dodá vám  štýlový vzhľad kamkoľvek pôjdete.

Goat story pohár na kávu bol úspešne zafinancovaný na portáli Kickstarter a je možné si ho pred-objednať na webovej stránke, ktorú nájdete na konci tohto článku. Tovar plánujú posielať už v priebehu apríla 2015!

Zdroj: http://goat-story.com/